| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 282.312 RON | 285.219 RON | 186.968 RON | +95.550 RON | 1 |
| 2024 | 246.302 RON | 249.060 RON | 190.006 RON | +56.814 RON | 1 |
| 2023 | 216.492 RON | 217.443 RON | 144.480 RON | +71.058 RON | 1 ▼-1 |
| 2022 | 208.751 RON | 209.717 RON | 192.561 RON | +15.101 RON | 2 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.611 RON | 117.270 RON | 0 RON | 89.362 RON | 27.908 RON | 21.824 RON | 107.057 RON |
| 2024 | 14.397 RON | 71.660 RON | 0 RON | 8.882 RON | 62.778 RON | 9.106 RON | 76.951 RON |
| 2023 | 16.828 RON | 81.345 RON | - | 29.406 RON | 51.939 RON | 9.633 RON | 88.615 RON |
| 2022 | 19.402 RON | 17.775 RON | - | 4.923 RON | 12.852 RON | 19.682 RON | 17.557 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 14,6% în 2025, după o creștere de 13,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 10,6%.
Marja netă a crescut de la 23,1% în 2024 la 33,8% în 2025.
Profitul net a crescut cu 68,2% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 282.312 lei în 2025, față de 246.302 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 10,6% în 2024 la 16,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14,6% | 33,8% | 282.312 lei | 16,9% |
| 2024 | 13,8% | 23,1% | 246.302 lei | 10,6% |
| 2023 | 3,7% | 32,8% | 216.492 lei | 9,8% |
| 2022 | - | 7,2% | 104.376 lei | 52,9% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.389 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7430 în 2025, firma se află în primele 19% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 14,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 17,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Cluj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 73.088 lei în 2025, calculată pe 80 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7430 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la TRADALMA sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.