Acasă › Firme › Iași › TOPOGRAFIAȘI - CONSTRUCT S.R.L.

TOPOGRAFIAȘI - CONSTRUCT S.R.L.

CUI 42574491 Mun. Iaşi · Iași Activă Consultanță & Servicii prof.
95TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
297K
Cifră de afaceri
RON · 2025
66K
Profit net
RON · 2025
1
Salariați
2025
B
Sănătate financiară
Risc mediu

Identitate firmă

CUI
42574491
Nr. înmatriculare
J22/1160/2020
Data înmatriculării
03.06.2020
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Județ
Iași
Localitate
Mun. Iaşi
Stare
Activă
Plătitor TVA
Nu
Website verificat
1 website verificat (CUI → domeniu). Domeniul exact este disponibil pentru clienții plătitori.
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

233K
2022
214K
2023
293K
2024
297K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025297.460 RON297.477 RON228.838 RON+65.723 RON1
2024293.084 RON293.101 RON215.175 RON+75.434 RON1 ▼-1
2023214.012 RON214.024 RON145.723 RON+66.481 RON2 ▲+1
2022233.359 RON233.359 RON46.238 RON+185.122 RON1

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
2025217.890 RON52.578 RON0 RON24.620 RON27.958 RON204.545 RON65.923 RON
2024235.003 RON58.140 RON0 RON14.820 RON43.320 RON52.863 RON240.280 RON
2023262.699 RON112.051 RON0 RON219.379 RON-107.328 RON10.616 RON164.846 RON
2022681 RON186.625 RON0 RON12.600 RON174.025 RON1.984 RON185.322 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 1,5% în 2025, după o creștere de 36,9% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 8,4%.

Marja netă a scăzut de la 25,7% în 2024 la 22,1% în 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 297.460 lei în 2025, față de 293.084 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 18,0% în 2024 la 75,6% în 2025.

Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
20251,5%22,1%297.460 lei75,6%
202436,9%25,7%293.084 lei18,0%
2023-8,3%31,1%107.006 lei2,8%
2022-79,3%233.359 lei1,1%

Sănătate financiară B · Risc mediu 2025

BRisc mediu
Scor Altman Z''2.4
Limită de plată recomandată15.000 RON
X1
-0.5619
X2
0.2437
X3
0.2538
X4
0.3223

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 16.031 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 în 2025, firma se află în primele 43% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 4,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 5,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

În județul Iași, mediana aceluiași cod CAEN a fost 294.608 lei în 2025, calculată pe 784 firme.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Pregătire AI

50/100
Scor vizibilitate AI
Vizibilitate AI parțială
  • ✓ Permite asistenții AI (GPTBot · ClaudeBot · Perplexity)
  • ✓ Date structurate (JSON-LD)
  • ✗ llms.txt
  • ✗ ai.txt

Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.

Activitate publicitară
Canale de publicitate detectate pe site-ul companiei (Google Ads, Meta, TikTok, LinkedIn), disponibile pentru clienții plătitori.
Angajări
Semnal de recrutare: pagină de cariere și anunțuri de angajare detectate pe site-ul companiei, disponibile pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie2 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri1 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la TOPOGRAFIAȘI - CONSTRUCT S.R.L. cu o singură deblocare

  • Site verificat: t••••••i.ro
  • Persoană de decizie: F••••• R••• C••••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la TOPOGRAFIAȘI - CONSTRUCT S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.