Acasă › Firme › Gorj › TMG GUARD SRL

TMG GUARD SRL

CUI 35469698 Mun. Târgu Jiu · Gorj Activă
88TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
154,8 mil.
Cifră de afaceri
RON · 2025
11,8 mil.
Profit net
RON · 2025
2.173
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
50
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
35469698
Nr. înmatriculare
J2016000076185
Data înmatriculării
22.01.2016
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
8001 · Activități de investigații și servicii private de protecție
Județ
Gorj
Localitate
Mun. Târgu Jiu
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
Verificare UE
Website verificat
1 website verificat (CUI → domeniu). Domeniul exact este disponibil pentru clienții plătitori.
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

70,2 mil.
2022
88 mil.
2023
120,4 mil.
2024
154,8 mil.
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025154.801.622 RON165.230.902 RON151.390.145 RON+11.820.591 RON2.173 ▲+173
2024120.385.233 RON126.441.029 RON121.428.362 RON+4.240.131 RON2.000 ▲+244
202387.994.603 RON93.635.874 RON89.193.063 RON+3.882.242 RON1.756 ▲+255
202270.172.669 RON77.207.500 RON70.270.793 RON+5.906.778 RON1.501

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
20256.445.715 RON30.542.191 RON571.413 RON28.589.525 RON1.381.253 RON25.166.955 RON11.820.951 RON
20243.860.112 RON18.854.305 RON612.256 RON16.704.958 RON1.537.091 RON18.473.926 RON4.240.491 RON
20232.609.244 RON12.970.766 RON377.836 RON11.463.103 RON1.129.827 RON9.048.185 RON6.531.825 RON
20222.626.543 RON19.208.865 RON270.461 RON13.973.823 RON4.964.581 RON14.024.305 RON7.811.103 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 28,6% în 2025, după o creștere de 36,8% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 30,2%.

Marja netă a crescut de la 3,5% în 2024 la 7,6% în 2025.

Profitul net a crescut cu 178,8% în 2025, față de 2024.

Numărul de salariați a crescut de la 2.000 la 2.173 între 2024 și 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 71.239 lei în 2025, față de 60.193 lei în 2024.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
202528,6%7,6%71.239 lei68,0%
202436,8%3,5%60.193 lei81,3%
202325,4%4,4%50.111 lei58,1%
2022-8,4%46.751 lei64,2%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''8.25
Limită de plată recomandată1.000.000 RON
X1
0.1453
X2
0.3196
X3
0.3742
X4
0.4697

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 1.103 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8001 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 19,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 0,7 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8001 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 5 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
4 persoane de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Achiziții publice
501 contracte publice câștigate, autorități contractante, valori și obiect (CPV) la deblocare.
Semnale & evenimente
50 semnale înregistrate (cel mai recent: legal). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Pregătire AI

0/100
Scor vizibilitate AI
Vizibilitate AI limitată
  • – Permite asistenții AI (GPTBot · ClaudeBot · Perplexity) (necunoscut)
  • ✗ Date structurate (JSON-LD)
  • ✗ llms.txt
  • ✗ ai.txt

Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.

Activitate publicitară
Canale de publicitate detectate pe site-ul companiei (Google Ads, Meta, TikTok, LinkedIn), disponibile pentru clienții plătitori.
Angajări
Semnal de recrutare: pagină de cariere și anunțuri de angajare detectate pe site-ul companiei, disponibile pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Achiziții publice501 contracte publice câștigate
Persoane de decizie5 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri32 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la TMG GUARD cu o singură deblocare

  • Site verificat: t••••••d.ro
  • Persoană de decizie: G•••••• A•••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la TMG GUARD sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.