| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 241.050 RON | 271.050 RON | 259.839 RON | +8.494 RON | 1 |
| 2024 | 205.130 RON | 205.130 RON | 218.399 RON | −15.321 RON | 1 |
| 2023 | 149.722 RON | 199.722 RON | 171.719 RON | +26.942 RON | 1 |
| 2022 | 95.083 RON | 95.083 RON | 124.026 RON | −29.894 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 43.016 RON | 28.976 RON | 151 RON | 13.889 RON | 49.866 RON | -6.850 RON |
| 2024 | 0 RON | 58.253 RON | 40.507 RON | 646 RON | 17.100 RON | 73.597 RON | -15.344 RON |
| 2023 | - | 46.483 RON | 40.643 RON | - | 5.840 RON | 45.570 RON | 913 RON |
| 2022 | - | 38.543 RON | 50.649 RON | - | -12.106 RON | 64.572 RON | -26.029 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 17,5% în 2025, după o creștere de 37,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 36,4%.
Marja netă a crescut de la -7,5% în 2024 la 3,5% în 2025.
Rezultatul net a trecut de la pierdere la profit în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 241.050 lei în 2025, față de 205.130 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 126,3% în 2024 la 115,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17,5% | 3,5% | 241.050 lei | 115,9% |
| 2024 | 37,0% | -7,5% | 205.130 lei | 126,3% |
| 2023 | 57,5% | 18,0% | 149.722 lei | - |
| 2022 | - | -31,4% | 95.083 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.554 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4939 în 2025, firma se află în primele 35% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 11,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 0,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Vâlcea, mediana aceluiași cod CAEN a fost 205.460 lei în 2025, calculată pe 44 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4939 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la TGM GEOMAR TRANS S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.