| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 278.183.191 RON | 274.521.478 RON | 249.856.310 RON | +23.448.041 RON | 813 ▲+11 |
| 2024 | 265.181.457 RON | 271.045.977 RON | 247.752.273 RON | +22.671.574 RON | 802 ▲+36 |
| 2023 | 255.629.051 RON | 266.073.596 RON | 229.049.621 RON | +33.852.589 RON | 766 ▲+26 |
| 2022 | 215.793.658 RON | 217.794.615 RON | 199.935.320 RON | +16.129.098 RON | 740 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 79.128.490 RON | 165.240.345 RON | 47.276.495 RON | 96.414.887 RON | 21.548.963 RON | 29.048.795 RON | 215.060.005 RON |
| 2024 | 74.746.372 RON | 157.592.802 RON | 54.519.489 RON | 82.327.159 RON | 20.746.154 RON | 39.623.327 RON | 191.611.964 RON |
| 2023 | 64.759.713 RON | 139.982.617 RON | 48.962.645 RON | 72.452.130 RON | 18.567.842 RON | 34.872.500 RON | 168.940.391 RON |
| 2022 | 60.925.841 RON | 108.092.636 RON | 39.248.341 RON | 58.203.647 RON | 10.640.648 RON | 24.481.323 RON | 143.087.801 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 4,9% în 2025, după o creștere de 3,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 8,8%.
Marja netă a scăzut de la 8,5% în 2024 la 8,4% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 802 la 813 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 342.169 lei în 2025, față de 330.650 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 17,1% în 2024 la 11,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,9% | 8,4% | 342.169 lei | 11,9% |
| 2024 | 3,7% | 8,5% | 330.650 lei | 17,1% |
| 2023 | 18,5% | 13,2% | 333.719 lei | 17,0% |
| 2022 | - | 7,5% | 291.613 lei | 14,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.766 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 3250 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 5,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 1,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 3250 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la TEXTILE MEDICALE sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.