| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 864.912 RON | 881.699 RON | 643.846 RON | +214.840 RON | 1 |
| 2024 | 489.918 RON | 489.918 RON | 410.657 RON | +66.888 RON | 1 |
| 2023 | 426.307 RON | 430.509 RON | 324.674 RON | +102.449 RON | 1 |
| 2022 | 1.375.967 RON | 1.377.140 RON | 1.018.921 RON | +347.471 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 881.657 RON | 292.325 RON | - | 92.537 RON | 199.788 RON | 495.496 RON | 678.486 RON |
| 2024 | 809.963 RON | 111.780 RON | - | 94.057 RON | 17.723 RON | 458.097 RON | 463.646 RON |
| 2023 | 694.626 RON | 264.340 RON | - | 85.904 RON | 178.436 RON | 562.209 RON | 396.757 RON |
| 2022 | 412.396 RON | 719.257 RON | - | 373.186 RON | 346.071 RON | 837.345 RON | 294.308 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 76,5% în 2025, după o creștere de 14,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 14,3%.
Marja netă a crescut de la 13,7% în 2024 la 24,8% în 2025.
Profitul net a crescut cu 221,2% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 864.912 lei în 2025, față de 489.918 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 49,7% în 2024 la 42,2% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 76,5% | 24,8% | 864.912 lei | 42,2% |
| 2024 | 14,9% | 13,7% | 489.918 lei | 49,7% |
| 2023 | -69,0% | 24,0% | 426.307 lei | 58,6% |
| 2022 | - | 25,3% | 1.375.967 lei | 74,0% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 13.992 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4120 în 2025, firma se află în primele 20% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 76,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 16,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Mureș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 208.875 lei în 2025, calculată pe 372 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4120 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la TEKNON STANDARD sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.