| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 328.626 RON | 335.133 RON | 151.097 RON | +173.982 RON | 1 |
| 2024 | 359.836 RON | 366.506 RON | 156.005 RON | +199.506 RON | 1 |
| 2023 | 305.798 RON | 307.996 RON | 127.577 RON | +177.339 RON | 1 |
| 2022 | 408.918 RON | 408.918 RON | 196.745 RON | +206.834 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10.507 RON | 318.645 RON | 3.422 RON | 164.073 RON | 24.225 RON | 154.861 RON | 174.291 RON |
| 2024 | 9.021 RON | 222.047 RON | 7.236 RON | 30.018 RON | 49.772 RON | 31.253 RON | 199.815 RON |
| 2023 | 12.217 RON | 180.433 RON | 4.808 RON | 23.694 RON | 151.931 RON | 15.002 RON | 177.648 RON |
| 2022 | 3.796 RON | 209.505 RON | 3.500 RON | 66.119 RON | 139.886 RON | 6.158 RON | 207.143 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 8,7% în 2025, după o creștere de 17,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 7,0%.
Marja netă a scăzut de la 55,4% în 2024 la 52,9% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 328.626 lei în 2025, față de 359.836 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 13,5% în 2024 la 47,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -8,7% | 52,9% | 328.626 lei | 47,0% |
| 2024 | 17,7% | 55,4% | 359.836 lei | 13,5% |
| 2023 | -25,2% | 58,0% | 305.798 lei | 7,8% |
| 2022 | - | 50,6% | 408.918 lei | 2,9% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.785 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6220 în 2025, firma se află în primele 44% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 18,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 15,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Dolj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 247.240 lei în 2025, calculată pe 55 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6220 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la TEDALL CORP sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.