Acasă › Firme › Cluj › TASNADI CONSTRUCT SRL

TASNADI CONSTRUCT SRL

CUI 21675566 Mun. Gherla · Cluj Activă Construcții
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
121K
Cifră de afaceri
RON · 2025
3K
Profit net
RON · 2025
3
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
1
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
21675566
Nr. înmatriculare
J2007002018127
Data înmatriculării
04.05.2007
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
4100 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Județ
Cluj
Localitate
Mun. Gherla
Stare
Activă
Plătitor TVA
Nu
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

108K
2022
164K
2023
139K
2024
121K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025121.175 RON126.675 RON122.094 RON+3.314 RON3
2024138.594 RON159.969 RON156.839 RON+1.530 RON3
2023163.500 RON163.500 RON170.073 RON−8.208 RON3
2022107.730 RON107.730 RON111.005 RON−4.352 RON3

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
20250 RON18.095 RON0 RON0 RON18.095 RON9.027 RON9.068 RON
20240 RON18.223 RON0 RON0 RON18.223 RON12.469 RON5.754 RON
2023-14.179 RON--14.179 RON9.955 RON4.224 RON
2022-19.824 RON--19.824 RON7.392 RON12.432 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a scăzut cu 12,6% în 2025, după o scădere de 15,2% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 4,0%.

Marja netă a crescut de la 1,1% în 2024 la 2,7% în 2025.

Profitul net a crescut cu 116,6% în 2025, față de 2024.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 40.392 lei în 2025, față de 46.198 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 68,4% în 2024 la 49,9% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
2025-12,6%2,7%40.392 lei49,9%
2024-15,2%1,1%46.198 lei68,4%
202351,8%-5,0%54.500 lei-
2022--4,0%35.910 lei-

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''10.93
Limită de plată recomandată5.000 RON
X1
0.5011
X2
0.5011
X3
0.2532
X4
1.0045

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 20.974 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4100 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 18,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 8,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

După numărul de salariați, firma se află în primele 48% din același cod CAEN.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4100 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 3 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 3 au sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
1 semnal înregistrat (cel mai recent: financial). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie2 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri3 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la TASNADI CONSTRUCT cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: T•••••• I•••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la TASNADI CONSTRUCT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.