| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 434.401 RON | 434.401 RON | 283.717 RON | +134.348 RON | 1 |
| 2024 | 470.415 RON | 470.416 RON | 128.052 RON | +332.793 RON | 1 |
| 2023 | 208.454 RON | 208.571 RON | 161.052 RON | +45.683 RON | 1 |
| 2022 | 294.181 RON | 294.181 RON | 143.413 RON | +147.885 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 104.731 RON | 201.131 RON | 5.505 RON | 129.583 RON | 66.043 RON | 171.274 RON | 134.588 RON |
| 2024 | 96.448 RON | 462.867 RON | 11.287 RON | 210.242 RON | 241.338 RON | 78.886 RON | 480.439 RON |
| 2023 | 31.761 RON | 209.530 RON | 603 RON | 171.251 RON | 37.676 RON | 48.161 RON | 193.328 RON |
| 2022 | 19.297 RON | 321.378 RON | 83.727 RON | 164.339 RON | 73.312 RON | 192.850 RON | 147.825 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 7,7% în 2025, după o creștere de 125,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 13,9%.
Marja netă a scăzut de la 70,7% în 2024 la 30,9% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 59,6% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 434.401 lei în 2025, față de 470.415 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 14,1% în 2024 la 56,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -7,7% | 30,9% | 434.401 lei | 56,0% |
| 2024 | 125,7% | 70,7% | 470.415 lei | 14,1% |
| 2023 | -29,1% | 21,9% | 208.454 lei | 20,0% |
| 2022 | - | 50,3% | 294.181 lei | 56,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 322 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 3314 în 2025, firma se află în primele 33% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 14,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 12,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 3314 a fost 276.001 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 3314 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la SYTECH AUTOMATION SERVICE sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.