| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 306.069.540 RON | 413.351.237 RON | 374.027.990 RON | +39.323.247 RON | 596 ▲+97 |
| 2024 | 316.866.171 RON | 399.755.768 RON | 353.697.608 RON | +46.058.160 RON | 499 ▲+3 |
| 2023 | 260.382.609 RON | 321.884.128 RON | 284.384.987 RON | +36.995.110 RON | 496 ▲+5 |
| 2022 | 211.168.679 RON | 294.496.535 RON | 267.121.773 RON | +25.277.334 RON | 491 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 805.806.365 RON | 164.360.541 RON | 111.462.711 RON | 31.255.972 RON | 21.641.858 RON | 518.149.458 RON | 451.298.737 RON |
| 2024 | 682.687.491 RON | 153.738.095 RON | 102.415.696 RON | 41.245.563 RON | 10.076.836 RON | 489.703.127 RON | 346.345.136 RON |
| 2023 | 434.160.288 RON | 133.485.428 RON | 77.513.470 RON | 36.422.658 RON | 19.549.300 RON | 438.481.782 RON | 127.196.473 RON |
| 2022 | 297.878.514 RON | 118.490.484 RON | 78.783.027 RON | 25.210.205 RON | 14.497.252 RON | 328.300.184 RON | 84.890.723 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 3,4% în 2025, după o creștere de 21,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 13,2%.
Marja netă a scăzut de la 14,5% în 2024 la 12,8% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 499 la 596 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 513.539 lei în 2025, față de 635.002 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 58,5% în 2024 la 53,4% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -3,4% | 12,8% | 513.539 lei | 53,4% |
| 2024 | 21,7% | 14,5% | 635.002 lei | 58,5% |
| 2023 | 23,3% | 14,2% | 524.965 lei | 77,2% |
| 2022 | - | 12,0% | 430.079 lei | 78,8% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 671 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 2361 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 4,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 8,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 2361 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 3 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la SYMMETRICA sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.