| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 183.026 RON | 263.168 RON | 258.415 RON | +3.733 RON | 1 |
| 2024 | 172.064 RON | 237.075 RON | 172.316 RON | +58.120 RON | 1 |
| 2023 | 150.066 RON | 245.937 RON | 226.590 RON | +17.911 RON | 1 |
| 2022 | 73.141 RON | 174.118 RON | 146.751 RON | +26.573 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 767.656 RON | 1.390.782 RON | 180.274 RON | 1.168.891 RON | 41.617 RON | 627.753 RON | 126.909 RON |
| 2024 | 269.095 RON | 2.359.659 RON | 145.037 RON | 2.206.553 RON | 8.069 RON | 340.219 RON | 124.976 RON |
| 2023 | 140.196 RON | 185.592 RON | 153.534 RON | 29.022 RON | 3.036 RON | 258.074 RON | 67.714 RON |
| 2022 | 151.976 RON | 120.065 RON | 88.541 RON | 25.754 RON | 5.770 RON | 204.767 RON | 49.803 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 6,4% în 2025, după o creștere de 14,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 35,8%.
Marja netă a scăzut de la 33,8% în 2024 la 2,0% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 93,6% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 183.026 lei în 2025, față de 172.064 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 12,9% în 2024 la 29,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6,4% | 2,0% | 183.026 lei | 29,1% |
| 2024 | 14,7% | 33,8% | 172.064 lei | 12,9% |
| 2023 | 105,2% | 11,9% | 150.066 lei | 79,2% |
| 2022 | - | 36,3% | 73.141 lei | 75,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 201 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 1032 în 2025, firma se află în primele 36% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 4,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 1,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 1032 a fost 100.895 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 1032 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 3 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 3 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la SUCURILE RODAS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.