Acasă › Firme › Cluj › STRING SERVICII DE INTERMEDIERE SRL

STRING SERVICII DE INTERMEDIERE SRL

CUI 21740982 Mun. Cluj-Napoca · Cluj Activă IT & Software
95TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
408K
Cifră de afaceri
RON · 2025
279K
Profit net
RON · 2025
1
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut

Identitate firmă

CUI
21740982
Nr. înmatriculare
J12/2180/2007
Data înmatriculării
16.05.2007
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Județ
Cluj
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
Verificare UE
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

196K
2022
270K
2023
236K
2024
408K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025407.851 RON408.101 RON87.531 RON+279.099 RON1 ▼-1
2024236.258 RON236.258 RON91.255 RON+123.052 RON2 ▲+1
2023269.500 RON269.500 RON62.987 RON+204.680 RON1
2022196.000 RON196.000 RON51.876 RON+142.595 RON1

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
20250 RON371.643 RON0 RON0 RON371.643 RON87.559 RON284.084 RON
20240 RON164.200 RON0 RON29.704 RON134.496 RON92.547 RON71.653 RON
2023-267.439 RON-32.466 RON234.973 RON47.098 RON220.341 RON
2022436 RON171.306 RON-31.527 RON139.779 RON28.907 RON142.835 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 72,6% în 2025, după o scădere de 12,3% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 27,7%.

Marja netă a crescut de la 52,1% în 2024 la 68,4% în 2025.

Profitul net a crescut cu 126,8% în 2025, față de 2024.

Numărul de salariați a scăzut de la 2 la 1 între 2024 și 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 407.851 lei în 2025, față de 118.129 lei în 2024.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
202572,6%68,4%407.851 lei23,6%
2024-12,3%52,1%118.129 lei56,4%
202337,5%75,9%269.500 lei-
2022-72,8%196.000 lei16,8%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''19.96
Limită de plată recomandată41.000 RON
X1
0.7644
X2
0.7644
X3
0.8626
X4
3.2445

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 707 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6209 în 2025, firma se află în primele 31% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 65,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 27,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

În județul Cluj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 158.992 lei în 2025, calculată pe 61 firme.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6209 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 4 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 4 au sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie2 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri9 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la STRING SERVICII DE INTERMEDIERE cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: L••••• L•••••• H••••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la STRING SERVICII DE INTERMEDIERE sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.