| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.109.465 RON | 4.211.235 RON | 2.795.735 RON | +1.219.034 RON | 10 ▲+1 |
| 2024 | 3.027.890 RON | 3.117.756 RON | 2.073.029 RON | +934.912 RON | 9 |
| 2023 | 2.014.307 RON | 2.019.085 RON | 1.188.834 RON | +810.464 RON | 9 ▲+2 |
| 2022 | 1.481.273 RON | 1.482.790 RON | 933.795 RON | +534.464 RON | 7 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.865.074 RON | 905.433 RON | 9.900 RON | 267.013 RON | 628.520 RON | 1.076.854 RON | 1.645.168 RON |
| 2024 | 854.069 RON | 996.364 RON | 9.900 RON | 706.031 RON | 280.433 RON | 647.151 RON | 1.078.187 RON |
| 2023 | 799.589 RON | 565.778 RON | 9.900 RON | 393.591 RON | 162.287 RON | 381.756 RON | 811.529 RON |
| 2022 | 565.627 RON | 687.104 RON | 9.900 RON | 475.275 RON | 201.929 RON | 634.231 RON | 620.065 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 35,7% în 2025, după o creștere de 50,3% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 40,5%.
Marja netă a scăzut de la 30,9% în 2024 la 29,7% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 9 la 10 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 410.946 lei în 2025, față de 336.432 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 35,0% în 2024 la 38,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35,7% | 29,7% | 410.946 lei | 38,9% |
| 2024 | 50,3% | 30,9% | 336.432 lei | 35,0% |
| 2023 | 36,0% | 40,2% | 223.812 lei | 28,0% |
| 2022 | - | 36,1% | 211.610 lei | 50,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.095 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 5221 în 2025, firma se află în primele 7% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 27,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 24,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 8% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 5221 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 4 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la STAR OFFICE CENTER sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.