| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.607.925.468 RON | 9.693.440.832 RON | 9.262.173.439 RON | +352.106.178 RON | 1.429 ▼-72 |
| 2024 | 10.663.054.125 RON | 10.809.112.819 RON | 10.297.222.304 RON | +332.665.209 RON | 1.501 ▼-64 |
| 2023 | 10.013.532.065 RON | 10.116.088.356 RON | 9.630.320.456 RON | +412.734.652 RON | 1.565 ▼-209 |
| 2022 | 9.049.704.523 RON | 9.151.455.016 RON | 8.735.218.379 RON | +358.371.516 RON | 1.774 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.324.309.140 RON | 737.022.480 RON | 438.880.482 RON | 193.725.026 RON | 104.416.972 RON | 586.882.145 RON | 1.419.760.578 RON |
| 2024 | 1.399.864.027 RON | 1.083.577.442 RON | 479.319.614 RON | 600.593.074 RON | 3.664.754 RON | 1.025.227.888 RON | 1.398.470.624 RON |
| 2023 | 1.477.626.670 RON | 1.441.719.886 RON | 591.591.179 RON | 844.032.284 RON | 6.096.423 RON | 1.596.469.162 RON | 1.304.251.672 RON |
| 2022 | 1.323.712.335 RON | 1.065.300.535 RON | 457.124.201 RON | 604.369.605 RON | 3.806.729 RON | 1.226.892.021 RON | 1.129.141.730 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 9,9% în 2025, după o creștere de 6,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 2,0%.
Marja netă a crescut de la 3,1% în 2024 la 3,7% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 1.501 la 1.429 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 6.723.531 lei în 2025, față de 7.103.967 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 41,3% în 2024 la 28,5% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -9,9% | 3,7% | 6.723.531 lei | 28,5% |
| 2024 | 6,5% | 3,1% | 7.103.967 lei | 41,3% |
| 2023 | 10,7% | 4,1% | 6.398.423 lei | 54,7% |
| 2022 | - | 4,0% | 5.101.299 lei | 51,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 40 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 2815 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 9,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 0,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 2815 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 31 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la STAR ASSEMBLY sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.