| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 559.043 RON | 560.146 RON | 454.128 RON | +91.167 RON | 3 |
| 2024 | 453.847 RON | 490.978 RON | 433.077 RON | +51.011 RON | 3 ▼-1 |
| 2023 | 437.007 RON | 439.226 RON | 432.831 RON | +2.618 RON | 4 ▲+1 |
| 2022 | 387.692 RON | 390.687 RON | 326.299 RON | +60.989 RON | 3 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 480.740 RON | 154.025 RON | 5.909 RON | 60.621 RON | 87.495 RON | 160.414 RON | 474.351 RON |
| 2024 | 483.372 RON | 63.099 RON | 14.374 RON | 40.634 RON | 8.091 RON | 163.287 RON | 383.184 RON |
| 2023 | 481.045 RON | 98.941 RON | 16.325 RON | 33.754 RON | 48.862 RON | 247.813 RON | 332.173 RON |
| 2022 | 291.192 RON | 83.869 RON | 15.519 RON | 17.650 RON | 50.700 RON | 45.506 RON | 329.555 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 23,2% în 2025, după o creștere de 3,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 13,0%.
Marja netă a crescut de la 11,2% în 2024 la 16,3% în 2025.
Profitul net a crescut cu 78,7% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 186.348 lei în 2025, față de 151.282 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 29,9% în 2024 la 25,3% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23,2% | 16,3% | 186.348 lei | 25,3% |
| 2024 | 3,9% | 11,2% | 151.282 lei | 29,9% |
| 2023 | 12,7% | 0,6% | 109.252 lei | 42,7% |
| 2022 | - | 15,7% | 129.231 lei | 12,1% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.871 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 9313 în 2025, firma se află în primele 11% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 15,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 12,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 23% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 9313 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la SPORT DERMAFIT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.