| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 95.927.790 RON | 115.145.149 RON | 112.417.923 RON | +2.575.719 RON | 466 ▲+12 |
| 2024 | 109.079.563 RON | 109.054.576 RON | 106.975.468 RON | +1.928.954 RON | 454 ▲+29 |
| 2023 | 99.819.635 RON | 101.630.671 RON | 101.463.093 RON | +167.578 RON | 425 ▼-26 |
| 2022 | 92.851.400 RON | 86.181.345 RON | 101.772.879 RON | −15.591.534 RON | 451 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 179.235.160 RON | 69.992.685 RON | 47.761.637 RON | 8.410.477 RON | 13.820.571 RON | 118.745.014 RON | 127.499.652 RON |
| 2024 | 184.042.867 RON | 46.206.602 RON | 28.436.580 RON | 10.354.073 RON | 7.415.949 RON | 102.488.180 RON | 124.923.933 RON |
| 2023 | 183.410.344 RON | 60.321.070 RON | 44.471.266 RON | 10.150.222 RON | 5.699.582 RON | 119.638.384 RON | 122.994.979 RON |
| 2022 | 168.344.213 RON | 56.541.338 RON | 46.904.779 RON | 902.177 RON | 8.734.382 RON | 110.855.483 RON | 113.012.592 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 12,1% în 2025, după o creștere de 9,3% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 1,1%.
Marja netă a crescut de la 1,8% în 2024 la 2,7% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 454 la 466 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 205.854 lei în 2025, față de 240.263 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 44,5% în 2024 la 47,6% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -12,1% | 2,7% | 205.854 lei | 47,6% |
| 2024 | 9,3% | 1,8% | 240.263 lei | 44,5% |
| 2023 | 7,5% | 0,2% | 234.870 lei | 49,1% |
| 2022 | - | -16,8% | 205.879 lei | 49,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 262 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 3011 în 2025, firma se află în primele 2% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 21,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 17,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 3011 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 5 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 58 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la SEVERNAV sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.