| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 936.523 RON | 939.086 RON | 556.705 RON | +359.479 RON | 5 |
| 2024 | 526.682 RON | 538.042 RON | 386.642 RON | +141.848 RON | 5 |
| 2023 | 475.438 RON | 475.464 RON | 427.890 RON | +43.390 RON | 5 ▲+1 |
| 2022 | 448.091 RON | 489.284 RON | 403.297 RON | +81.902 RON | 4 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 115.906 RON | 665.031 RON | - | 330.697 RON | 334.334 RON | 91.607 RON | 689.330 RON |
| 2024 | 142.858 RON | 493.806 RON | - | 305.647 RON | 188.159 RON | 306.813 RON | 329.851 RON |
| 2023 | 132.836 RON | 414.074 RON | - | 346.461 RON | 67.613 RON | 358.908 RON | 188.002 RON |
| 2022 | 154.687 RON | 265.330 RON | - | 254.873 RON | 10.457 RON | 275.405 RON | 144.612 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 77,8% în 2025, după o creștere de 10,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 27,9%.
Marja netă a crescut de la 26,9% în 2024 la 38,4% în 2025.
Profitul net a crescut cu 153,4% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 187.305 lei în 2025, față de 105.336 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 48,2% în 2024 la 11,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 77,8% | 38,4% | 187.305 lei | 11,7% |
| 2024 | 10,8% | 26,9% | 105.336 lei | 48,2% |
| 2023 | 6,1% | 9,1% | 95.088 lei | 65,6% |
| 2022 | - | 18,3% | 112.023 lei | 65,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 2.859 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7120 în 2025, firma se află în primele 18% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 67,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 19,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 17% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7120 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la SERV GEOCONS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.