| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 203.227 RON | 203.498 RON | 118.313 RON | +83.150 RON | 2 ▲+1 |
| 2024 | 178.596 RON | 179.150 RON | 60.463 RON | +116.904 RON | 1 |
| 2023 | 167.896 RON | 167.897 RON | 87.754 RON | +67.320 RON | 1 ▲+1 |
| 2022 | 56.794 RON | 56.794 RON | 14.103 RON | +40.987 RON | 0 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.128 RON | 97.285 RON | 0 RON | 55.717 RON | 41.568 RON | 21.963 RON | 83.450 RON |
| 2024 | 4.416 RON | 116.832 RON | 0 RON | 15.301 RON | 101.531 RON | 4.048 RON | 117.200 RON |
| 2023 | 0 RON | 73.150 RON | - | 12.803 RON | 60.347 RON | 5.354 RON | 67.796 RON |
| 2022 | 4.583 RON | 38.316 RON | - | 16.973 RON | 21.343 RON | 1.424 RON | 41.475 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 13,8% în 2025, după o creștere de 6,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 53,0%.
Marja netă a scăzut de la 65,5% în 2024 la 40,9% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 1 la 2 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 101.614 lei în 2025, față de 178.596 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 3,3% în 2024 la 20,8% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13,8% | 40,9% | 101.614 lei | 20,8% |
| 2024 | 6,4% | 65,5% | 178.596 lei | 3,3% |
| 2023 | 195,6% | 40,1% | 167.896 lei | 7,3% |
| 2022 | - | 72,2% | - | 3,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.350 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7311 în 2025, firma se află în primele 49% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 8,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 17,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 29% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7311 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la SEOCOPY SALES S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.