Acasă › Firme › Suceava › SENTRA SRL

SENTRA SRL

CUI 15212877 Mun. Suceava · Suceava Activă
95TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
777K
Cifră de afaceri
RON · 2025
129K
Profit net
RON · 2025
2
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut

Identitate firmă

CUI
15212877
Nr. înmatriculare
J2003000128336
Data înmatriculării
14.02.2003
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
9510 · Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații
Județ
Suceava
Localitate
Mun. Suceava
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
Verificare UE
Website verificat
1 website verificat (CUI → domeniu). Domeniul exact este disponibil pentru clienții plătitori.
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

675K
2022
649K
2023
688K
2024
777K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025777.151 RON777.338 RON629.304 RON+129.274 RON2
2024688.107 RON699.644 RON551.767 RON+134.470 RON2
2023649.281 RON649.282 RON536.047 RON+107.953 RON2
2022675.306 RON675.306 RON518.680 RON+150.930 RON2

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
20250 RON490.461 RON71.891 RON14.076 RON404.494 RON33.844 RON457.682 RON
202412.150 RON757.312 RON77.196 RON32.866 RON647.250 RON33.843 RON735.995 RON
202312.150 RON619.701 RON67.662 RON23.171 RON528.868 RON30.640 RON601.525 RON
202212.150 RON505.213 RON81.186 RON16.081 RON407.946 RON24.158 RON493.572 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 12,9% în 2025, după o creștere de 6,0% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 4,8%.

Marja netă a scăzut de la 19,5% în 2024 la 16,6% în 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 388.576 lei în 2025, față de 344.054 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 4,4% în 2024 la 6,9% în 2025.

Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
202512,9%16,6%388.576 lei6,9%
20246,0%19,5%344.054 lei4,4%
2023-3,9%16,6%324.640 lei4,8%
2022-22,3%337.653 lei4,7%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''28.63
Limită de plată recomandată78.000 RON
X1
0.931
X2
0.9332
X3
0.3018
X4
13.5233

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 1.678 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 9510 în 2025, firma se află în primele 15% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 8,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 3,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

După numărul de salariați, firma se află în primele 39% din același cod CAEN.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 9510 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
2 persoane de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Pregătire AI

25/100
Scor vizibilitate AI
Vizibilitate AI limitată
  • ✓ Permite asistenții AI (GPTBot · ClaudeBot · Perplexity)
  • ✗ Date structurate (JSON-LD)
  • ✗ llms.txt
  • ✗ ai.txt

Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.

Activitate publicitară
Canale de publicitate detectate pe site-ul companiei (Google Ads, Meta, TikTok, LinkedIn), disponibile pentru clienții plătitori.
Angajări
Semnal de recrutare: pagină de cariere și anunțuri de angajare detectate pe site-ul companiei, disponibile pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie3 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri5 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la SENTRA cu o singură deblocare

  • Site verificat: s••••a.ro
  • Persoană de decizie: B•••••• G•••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la SENTRA sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.