| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 252.291 RON | 252.307 RON | 69.653 RON | +180.257 RON | 1 |
| 2024 | 216.555 RON | 217.257 RON | 60.229 RON | +155.188 RON | 1 |
| 2023 | 230.467 RON | 230.467 RON | 56.818 RON | +171.391 RON | 1 |
| 2022 | 231.654 RON | 231.680 RON | 24.291 RON | +201.682 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 189.795 RON | 0 RON | 189.267 RON | 528 RON | 9.098 RON | 180.697 RON |
| 2024 | 0 RON | 164.457 RON | 0 RON | 163.933 RON | 524 RON | 8.657 RON | 155.800 RON |
| 2023 | - | 115.149 RON | - | 81.741 RON | 33.408 RON | -56.442 RON | 171.591 RON |
| 2022 | - | 207.309 RON | - | 135.438 RON | 71.871 RON | 5.427 RON | 201.882 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 16,5% în 2025, după o scădere de 6,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 2,9%.
Marja netă a scăzut de la 71,7% în 2024 la 71,4% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 252.291 lei în 2025, față de 216.555 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 5,3% în 2024 la 4,8% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16,5% | 71,4% | 252.291 lei | 4,8% |
| 2024 | -6,0% | 71,7% | 216.555 lei | 5,3% |
| 2023 | -0,5% | 74,4% | 230.467 lei | - |
| 2022 | - | 87,1% | 231.654 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 5.459 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7022 în 2025, firma se află în primele 28% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 13,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 46,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Suceava, mediana aceluiași cod CAEN a fost 110.018 lei în 2025, calculată pe 76 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7022 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la SELLAR BUSINESS S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.