| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 608.082 RON | 608.085 RON | 314.229 RON | +275.613 RON | 1 |
| 2024 | 459.093 RON | 497.276 RON | 269.599 RON | +213.049 RON | 1 |
| 2023 | 296.022 RON | 296.022 RON | 207.576 RON | +85.486 RON | 1 |
| 2022 | 267.431 RON | 267.431 RON | 168.996 RON | +94.096 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 129.429 RON | 600.281 RON | 40.385 RON | 440.728 RON | 119.168 RON | 158.528 RON | 571.182 RON |
| 2024 | 32.880 RON | 546.641 RON | 0 RON | 503.631 RON | 43.010 RON | 39.508 RON | 540.013 RON |
| 2023 | 13.186 RON | 694.610 RON | 7.218 RON | 645.701 RON | 41.691 RON | 47.571 RON | 660.225 RON |
| 2022 | 40.819 RON | 555.721 RON | 5.893 RON | 240.816 RON | 309.012 RON | 21.801 RON | 574.739 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 32,5% în 2025, după o creștere de 55,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 31,5%.
Marja netă a scăzut de la 46,4% în 2024 la 45,3% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 608.082 lei în 2025, față de 459.093 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 6,8% în 2024 la 21,7% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32,5% | 45,3% | 608.082 lei | 21,7% |
| 2024 | 55,1% | 46,4% | 459.093 lei | 6,8% |
| 2023 | 10,7% | 28,9% | 296.022 lei | 6,7% |
| 2022 | - | 35,2% | 267.431 lei | 3,7% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.527 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6290 în 2025, firma se află în primele 29% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 24,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 5,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Cluj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 294.659 lei în 2025, calculată pe 98 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6290 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 4 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 4 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la SASDIGI sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.