| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.054.202 RON | 2.079.084 RON | 1.957.979 RON | +99.816 RON | 1 |
| 2024 | 1.800.000 RON | 1.817.329 RON | 1.151.852 RON | +574.234 RON | 1 |
| 2023 | 1.500.000 RON | 1.662.955 RON | 871.000 RON | +684.436 RON | 1 |
| 2022 | 1.500.000 RON | 1.797.677 RON | 1.065.625 RON | +717.852 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22.380.268 RON | 629.241 RON | 0 RON | 435.598 RON | 193.643 RON | 19.178.518 RON | 3.835.093 RON |
| 2024 | 22.423.671 RON | 489.716 RON | 0 RON | 126.850 RON | 362.866 RON | 19.178.313 RON | 3.735.277 RON |
| 2023 | 7.048.832 RON | 251.271 RON | - | 17.850 RON | 233.421 RON | 4.140.566 RON | 3.161.043 RON |
| 2022 | 7.074.097 RON | 277.194 RON | - | 17.850 RON | 259.344 RON | 4.876.041 RON | 2.476.607 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 14,1% în 2025, după o creștere de 20,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 11,0%.
Marja netă a scăzut de la 31,9% în 2024 la 4,9% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 82,6% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 2.054.202 lei în 2025, față de 1.800.000 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 83,7% în 2024 la 83,4% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14,1% | 4,9% | 2.054.202 lei | 83,4% |
| 2024 | 20,0% | 31,9% | 1.800.000 lei | 83,7% |
| 2023 | 0,0% | 45,6% | 1.500.000 lei | 56,7% |
| 2022 | - | 47,9% | 1.500.000 lei | 66,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 5.119 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7022 în 2025, firma se află în primele 3% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 11,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 20,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Bihor, mediana aceluiași cod CAEN a fost 88.856 lei în 2025, calculată pe 190 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7022 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 177 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 20 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la SAPIENT MANAGEMENT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.