| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36.250 RON | 75.478 RON | 71.426 RON | +4.052 RON | 0 ▼-1 |
| 2024 | 593.705 RON | 506.292 RON | 333.022 RON | +170.132 RON | 1 |
| 2023 | 481.665 RON | 482.390 RON | 279.097 RON | +198.512 RON | 1 |
| 2022 | 300.798 RON | 329.846 RON | 302.291 RON | +22.111 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.705 RON | 598.995 RON | 2.487 RON | 122.303 RON | 474.205 RON | 248.320 RON | 371.681 RON |
| 2024 | 17.804 RON | 605.277 RON | 2.487 RON | 117.731 RON | 485.059 RON | 264.753 RON | 367.629 RON |
| 2023 | 10.942 RON | 515.512 RON | 152.760 RON | 181.514 RON | 181.238 RON | 98.258 RON | 437.497 RON |
| 2022 | 18.172 RON | 353.111 RON | 151.181 RON | 132.770 RON | 69.160 RON | 141.598 RON | 238.985 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 93,9% în 2025, după o creștere de 23,3% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 50,6%.
Marja netă a scăzut de la 28,7% în 2024 la 11,2% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 97,6% în 2025, față de 2024.
Numărul de salariați a scăzut de la 1 la 0 între 2024 și 2025.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 42,5% în 2024 la 40,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -93,9% | 11,2% | - | 40,7% |
| 2024 | 23,3% | 28,7% | 593.705 lei | 42,5% |
| 2023 | 60,1% | 41,2% | 481.665 lei | 18,7% |
| 2022 | - | 7,4% | 300.798 lei | 38,1% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 7.965 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4321 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 106,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 1,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Mureș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 377.612 lei în 2025, calculată pe 204 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4321 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la ROPEGASO sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.