| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 58.545 RON | 97.390 RON | 95.511 RON | +1.501 RON | 1 |
| 2024 | 64.404 RON | 102.422 RON | 101.454 RON | +324 RON | 1 |
| 2023 | 98.759 RON | 105.709 RON | 103.876 RON | +945 RON | 1 |
| 2022 | 68.706 RON | 74.206 RON | 71.491 RON | +1.419 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 60.791 RON | 77.387 RON | 56.769 RON | 15.076 RON | 5.542 RON | 96.149 RON | 47.020 RON |
| 2024 | 60.791 RON | 33.932 RON | 18.400 RON | 5.775 RON | 9.757 RON | 52.243 RON | 45.519 RON |
| 2023 | 60.791 RON | 35.321 RON | 17.407 RON | 5.936 RON | 11.978 RON | 55.477 RON | 45.195 RON |
| 2022 | 60.791 RON | 19.735 RON | 10.514 RON | 5.804 RON | 3.417 RON | 40.662 RON | 44.250 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 9,1% în 2025, după o scădere de 34,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 5,2%.
Marja netă a crescut de la 0,5% în 2024 la 2,6% în 2025.
Profitul net a crescut cu 363,3% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 58.545 lei în 2025, față de 64.404 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 55,2% în 2024 la 69,6% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -9,1% | 2,6% | 58.545 lei | 69,6% |
| 2024 | -34,8% | 0,5% | 64.404 lei | 55,2% |
| 2023 | 43,7% | 1,0% | 98.759 lei | 57,7% |
| 2022 | - | 2,1% | 68.706 lei | 50,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 723 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 5811 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 7,7 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 4,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 5811 a fost 135.668 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 5811 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la ROGER RAVAL EVENTS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.