| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.017.631 RON | 8.019.762 RON | 7.508.577 RON | +412.387 RON | 12 ▲+5 |
| 2024 | 4.827.281 RON | 4.829.978 RON | 4.348.944 RON | +389.642 RON | 7 |
| 2023 | 1.953.646 RON | 1.953.651 RON | 1.128.638 RON | +805.646 RON | 7 ▲+6 |
| 2022 | 327.414 RON | 327.415 RON | 89.847 RON | +233.246 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.138.133 RON | 1.991.677 RON | 208.249 RON | 1.734.857 RON | 48.571 RON | 2.716.912 RON | 413.587 RON |
| 2024 | 605.196 RON | 1.363.796 RON | 111.523 RON | 1.233.283 RON | 18.990 RON | 1.158.873 RON | 812.612 RON |
| 2023 | 43.001 RON | 1.319.017 RON | 32.609 RON | 1.139.432 RON | 146.976 RON | 555.289 RON | 806.846 RON |
| 2022 | 3.083 RON | 277.899 RON | 171 RON | 25.284 RON | 252.444 RON | 48.047 RON | 233.161 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 66,1% în 2025, după o creștere de 147,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 190,4%.
Marja netă a scăzut de la 8,1% în 2024 la 5,1% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 7 la 12 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 668.136 lei în 2025, față de 689.612 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 58,9% în 2024 la 86,8% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 66,1% | 5,1% | 668.136 lei | 86,8% |
| 2024 | 147,1% | 8,1% | 689.612 lei | 58,9% |
| 2023 | 496,7% | 41,2% | 279.092 lei | 40,8% |
| 2022 | - | 71,2% | 327.414 lei | 17,1% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 20.025 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4100 în 2025, firma se află în primele 8% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 59,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 6,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 14% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4100 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la RICONSTRUCT TRADE IMPEX S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.