| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 233.083.427 RON | 236.472.121 RON | 221.823.835 RON | +11.934.451 RON | 689 ▲+36 |
| 2024 | 207.809.498 RON | 210.567.704 RON | 197.404.082 RON | +10.823.077 RON | 653 ▲+110 |
| 2023 | 217.806.916 RON | 215.949.675 RON | 198.217.244 RON | +14.066.983 RON | 543 ▲+50 |
| 2022 | 343.526.626 RON | 366.568.150 RON | 334.714.613 RON | +27.647.212 RON | 493 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 91.397.443 RON | 80.899.591 RON | 31.745.792 RON | 30.428.668 RON | 18.725.131 RON | 97.510.123 RON | 74.647.162 RON |
| 2024 | 93.815.502 RON | 112.131.227 RON | 32.677.821 RON | 21.539.876 RON | 57.913.530 RON | 142.929.798 RON | 62.712.711 RON |
| 2023 | 96.951.337 RON | 142.246.994 RON | 29.204.432 RON | 29.215.380 RON | 83.827.182 RON | 186.995.119 RON | 51.889.634 RON |
| 2022 | 39.794.427 RON | 140.546.195 RON | 49.055.134 RON | 43.983.135 RON | 47.507.926 RON | 47.519.634 RON | 132.940.988 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 12,2% în 2025, după o scădere de 4,6% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 12,1%.
Marja netă a scăzut de la 5,2% în 2024 la 5,1% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 653 la 689 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 338.292 lei în 2025, față de 318.238 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 69,4% în 2024 la 56,6% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12,2% | 5,1% | 338.292 lei | 56,6% |
| 2024 | -4,6% | 5,2% | 318.238 lei | 69,4% |
| 2023 | -36,6% | 6,5% | 401.118 lei | 78,2% |
| 2022 | - | 8,0% | 696.809 lei | 26,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 577 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 1520 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 14,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 3,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 1520 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la REKORD sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.