| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 931.206 RON | 931.209 RON | 251.470 RON | +569.714 RON | 4 |
| 2024 | 297.888 RON | 297.896 RON | 93.935 RON | +171.980 RON | 4 |
| 2023 | 236.447 RON | 236.448 RON | 94.987 RON | +139.095 RON | 4 ▲+1 |
| 2022 | 124.633 RON | 134.209 RON | 27.179 RON | +104.430 RON | 3 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.668 RON | 669.474 RON | 0 RON | 482.557 RON | 186.917 RON | 104.188 RON | 569.954 RON |
| 2024 | 3.524 RON | 192.663 RON | 7.339 RON | 145.803 RON | 39.521 RON | 23.967 RON | 172.220 RON |
| 2023 | 2.164 RON | 153.049 RON | 7.338 RON | 63.463 RON | 82.248 RON | 15.878 RON | 139.335 RON |
| 2022 | 6.492 RON | 109.204 RON | 7.338 RON | 71.328 RON | 30.538 RON | 11.066 RON | 104.630 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 212,6% în 2025, după o creștere de 26,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 95,5%.
Marja netă a crescut de la 57,7% în 2024 la 61,2% în 2025.
Profitul net a crescut cu 231,3% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 232.802 lei în 2025, față de 74.472 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 12,2% în 2024 la 15,5% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 212,6% | 61,2% | 232.802 lei | 15,5% |
| 2024 | 26,0% | 57,7% | 74.472 lei | 12,2% |
| 2023 | 89,7% | 58,8% | 59.112 lei | 10,2% |
| 2022 | - | 83,8% | 41.544 lei | 9,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 15.882 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 în 2025, firma se află în primele 18% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 207,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 33,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 17% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la RED ELECTRIC CONSULT S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.