| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 318.400 RON | 318.404 RON | 78.313 RON | +234.601 RON | 1 |
| 2024 | 280.500 RON | 280.505 RON | 99.870 RON | +152.289 RON | 1 |
| 2023 | 186.800 RON | 186.817 RON | 112.500 RON | +62.611 RON | 1 |
| 2022 | 210.474 RON | 210.486 RON | 26.106 RON | +180.049 RON | - |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19.073 RON | 291.454 RON | 24.481 RON | 196.438 RON | 70.535 RON | 75.686 RON | 234.841 RON |
| 2024 | 4.507 RON | 260.780 RON | 1.800 RON | 181.842 RON | 77.138 RON | 107.538 RON | 157.749 RON |
| 2023 | 7.553 RON | 167.514 RON | 22.167 RON | 122.491 RON | 22.856 RON | 112.216 RON | 62.851 RON |
| 2022 | 10.598 RON | 187.238 RON | 1.800 RON | 159.762 RON | 25.676 RON | 17.547 RON | 180.289 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 13,5% în 2025, după o creștere de 50,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 14,8%.
Marja netă a crescut de la 54,3% în 2024 la 73,7% în 2025.
Profitul net a crescut cu 54,0% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 318.400 lei în 2025, față de 280.500 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 40,5% în 2024 la 24,4% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13,5% | 73,7% | 318.400 lei | 24,4% |
| 2024 | 50,2% | 54,3% | 280.500 lei | 40,5% |
| 2023 | -11,2% | 33,5% | 186.800 lei | 64,1% |
| 2022 | - | 85,5% | - | 8,9% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.084 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 3100 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 4,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 71,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Gorj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 273.868 lei în 2025, calculată pe 36 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 3100 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la RAREŞDESIGN sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.