AcasăFirme › Suceava › RARAUL SA

RARAUL SA

CUI 730137 Mun. Câmpulung Moldovenesc · Suceava Activă Producție & Industrie
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
210,2 mil.
Cifră de afaceri
RON · 2025
6,2 mil.
Profit net
RON · 2025
243
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
2
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
730137
Nr. înmatriculare
J1991000013334
Data înmatriculării
30.11.1992
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
CAEN principal
1051 · Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor
Județ
Suceava
Localitate
Mun. Câmpulung Moldovenesc
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
Verificare UE
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

162,8 mil.
2022
193,3 mil.
2024
210,2 mil.
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025210.234.089 RON212.372.150 RON204.118.503 RON+6.229.447 RON243 ▲+9
2024193.320.165 RON196.041.875 RON184.218.521 RON+10.248.372 RON234 ▲+5
2022162.841.582 RON168.564.781 RON163.444.754 RON+3.358.268 RON229

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
202594.407.259 RON36.297.493 RON15.577.971 RON18.102.419 RON2.617.103 RON72.307.788 RON58.398.893 RON
202483.360.645 RON31.789.856 RON15.893.605 RON9.224.051 RON6.672.200 RON62.912.138 RON52.169.445 RON
202243.967.485 RON59.454.496 RON21.828.977 RON35.462.986 RON2.162.533 RON71.725.399 RON31.613.335 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 8,7% în 2025, față de 2024.

Marja netă a scăzut de la 5,3% în 2024 la 3,0% în 2025.

Numărul de salariați a crescut de la 234 la 243 între 2024 și 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 865.161 lei în 2025, față de 826.155 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 54,6% în 2024 la 55,3% în 2025.

Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
20258,7%3,0%865.161 lei55,3%
2024-5,3%826.155 lei54,6%
2022-2,1%711.099 lei69,4%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''4.17
Limită de plată recomandată1.000.000 RON
X1
-0.2755
X2
0.4468
X3
0.0631
X4
0.8076

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 292 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 1051 în 2025, firma se află în primele 2% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 2,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 0,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

După numărul de salariați, firma se află în primele 2% din același cod CAEN.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 1051 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 5 persoane cu rol de conducere, cu rolurile: administrator, reprezentant legal.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 17 alte firme înregistrate în România.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
4 persoane de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
2 semnale înregistrate (cel mai recent: legal). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie5 persoane de decizie identificate · Administrator, Reprezentant legal
Rețea de relații de afaceri6 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la RARAUL cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: B•••• H••••• O•••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la RARAUL sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.