Acasă › Firme › Bihor › RALSERVCOM SRL

RALSERVCOM SRL

CUI 23891213 Mun. Oradea · Bihor Activă IT & Software
95TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
256K
Cifră de afaceri
RON · 2025
174K
Profit net
RON · 2025
1
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
1
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
23891213
Nr. înmatriculare
J2008001324059
Data înmatriculării
19.05.2008
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Județ
Bihor
Localitate
Mun. Oradea
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
Verificare UE
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

151K
2022
319K
2023
353K
2024
256K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025256.371 RON256.371 RON74.749 RON+174.084 RON1
2024353.309 RON353.309 RON47.587 RON+295.335 RON1
2023318.940 RON318.940 RON51.514 RON+264.301 RON1
2022151.415 RON151.422 RON2.143 RON+145.418 RON1

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
20250 RON210.385 RON0 RON204.816 RON5.569 RON36.061 RON174.324 RON
20240 RON352.912 RON0 RON272.947 RON79.965 RON57.337 RON295.575 RON
2023-327.779 RON-133.410 RON194.369 RON37.602 RON290.177 RON
2022-255.305 RON-78.313 RON176.992 RON10.096 RON245.209 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a scăzut cu 27,4% în 2025, după o creștere de 10,8% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 19,2%.

Marja netă a scăzut de la 83,6% în 2024 la 67,9% în 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 256.371 lei în 2025, față de 353.309 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 16,2% în 2024 la 17,1% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
2025-27,4%67,9%256.371 lei17,1%
202410,8%83,6%353.309 lei16,2%
2023110,6%82,9%318.940 lei-
2022-96,0%151.415 lei-

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''22.26
Limită de plată recomandată26.000 RON
X1
0.8286
X2
0.8286
X3
0.8633
X4
4.8341

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 1.516 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6290 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 35,7 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 28,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

În județul Bihor, mediana aceluiași cod CAEN a fost 388.621 lei în 2025, calculată pe 21 firme.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6290 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 22 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
1 semnal înregistrat (cel mai recent: financial). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie2 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri1 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la RALSERVCOM cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: P••••• I•••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la RALSERVCOM sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.