Acasă › Firme › Arad › RADIO CNM SRL

RADIO CNM SRL

CUI 8962655 Sat Sânleani Com. Livada · Arad Activă Media & Comunicații
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
107K
Cifră de afaceri
RON · 2025
82K
Profit net
RON · 2025
1
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut

Identitate firmă

CUI
8962655
Nr. înmatriculare
J1996000747029
Data înmatriculării
26.11.1996
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
6010 · Activități de radiodifuziune, activități de distribuție de programe audio
Județ
Arad
Localitate
Sat Sânleani Com. Livada
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
Verificare UE
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

83K
2022
67K
2023
77K
2024
107K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025107.130 RON368.396 RON281.251 RON+81.672 RON1
202477.374 RON263.000 RON289.437 RON−28.935 RON1
202367.272 RON178.098 RON245.771 RON−69.366 RON1
202282.745 RON235.921 RON220.695 RON+12.986 RON1

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
2025512.370 RON65.143 RON29.059 RON20.791 RON15.293 RON171.276 RON406.237 RON
2024547.389 RON57.219 RON29.059 RON23.689 RON4.471 RON280.043 RON324.565 RON
2023546.851 RON64.186 RON1.863 RON15.428 RON46.895 RON257.537 RON353.500 RON
2022381.874 RON64.216 RON1.863 RON35.538 RON26.815 RON23.224 RON422.866 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 38,5% în 2025, după o creștere de 15,0% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 9,0%.

Marja netă a crescut de la -37,4% în 2024 la 76,2% în 2025.

Rezultatul net a trecut de la pierdere la profit în 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 107.130 lei în 2025, față de 77.374 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 46,3% în 2024 la 29,7% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
202538,5%76,2%107.130 lei29,7%
202415,0%-37,4%77.374 lei46,3%
2023-18,7%-103,1%67.272 lei42,1%
2022-15,7%82.745 lei5,2%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''7.84
Limită de plată recomandată11.000 RON
X1
-0.1838
X2
0.7034
X3
0.1509
X4
2.3718

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 119 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6010 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 48,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 74,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 6010 a fost 217.707 lei în 2025.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6010 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 3 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie2 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri2 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la RADIO CNM cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: D••••• M•••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la RADIO CNM sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.