| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 571.372 RON | 573.746 RON | 249.079 RON | +315.530 RON | 1 ▼-1 |
| 2024 | 474.483 RON | 695.658 RON | 416.378 RON | +260.374 RON | 2 ▲+1 |
| 2023 | 306.386 RON | 341.247 RON | 342.944 RON | −4.597 RON | 1 |
| 2022 | 401.051 RON | 404.209 RON | 216.223 RON | +184.427 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 722.120 RON | 365.821 RON | 8.403 RON | 217.633 RON | 139.785 RON | 193.130 RON | 906.519 RON |
| 2024 | 734.836 RON | 160.395 RON | 8.403 RON | 90.816 RON | 61.176 RON | 215.354 RON | 679.877 RON |
| 2023 | 811.219 RON | 142.469 RON | 8.403 RON | 74.508 RON | 59.558 RON | 534.185 RON | 419.503 RON |
| 2022 | 873.836 RON | 235.754 RON | 14.814 RON | 199.166 RON | 21.774 RON | 649.490 RON | 460.100 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 20,4% în 2025, după o creștere de 54,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 12,5%.
Marja netă a crescut de la 54,9% în 2024 la 55,2% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 2 la 1 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 571.372 lei în 2025, față de 237.242 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 24,1% în 2024 la 17,8% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20,4% | 55,2% | 571.372 lei | 17,8% |
| 2024 | 54,9% | 54,9% | 237.242 lei | 24,1% |
| 2023 | -23,6% | -1,5% | 306.386 lei | 56,0% |
| 2022 | - | 46,0% | 401.051 lei | 58,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 16.017 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 în 2025, firma se află în primele 25% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 14,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 27,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Bihor, mediana aceluiași cod CAEN a fost 237.870 lei în 2025, calculată pe 465 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la PROMED M.T. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.