| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 994.513 RON | 994.514 RON | 566.147 RON | +401.977 RON | 5 |
| 2024 | 581.591 RON | 581.591 RON | 601.368 RON | −33.173 RON | 5 ▼-1 |
| 2023 | 565.601 RON | 565.601 RON | 466.072 RON | +93.859 RON | 6 ▲+3 |
| 2022 | 642.717 RON | 642.718 RON | 624.670 RON | +11.395 RON | 3 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28.405 RON | 569.695 RON | 1 RON | 411.337 RON | 158.357 RON | 183.188 RON | 414.912 RON |
| 2024 | 28.405 RON | 249.667 RON | 1 RON | 224.267 RON | 25.399 RON | 204.451 RON | 73.621 RON |
| 2023 | 28.630 RON | 208.311 RON | 11.422 RON | 151.509 RON | 45.380 RON | 130.147 RON | 106.794 RON |
| 2022 | 28.630 RON | 114.964 RON | 4 RON | 30.342 RON | 84.618 RON | 119.264 RON | 24.330 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 71,0% în 2025, după o creștere de 2,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 15,7%.
Marja netă a crescut de la -5,7% în 2024 la 40,4% în 2025.
Rezultatul net a trecut de la pierdere la profit în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 198.903 lei în 2025, față de 116.318 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 73,5% în 2024 la 30,6% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 71,0% | 40,4% | 198.903 lei | 30,6% |
| 2024 | 2,8% | -5,7% | 116.318 lei | 73,5% |
| 2023 | -12,0% | 16,6% | 94.267 lei | 54,9% |
| 2022 | - | 1,8% | 214.239 lei | 83,1% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 8.900 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4322 în 2025, firma se află în primele 21% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 64,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 30,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 24% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4322 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la PROINSTALAMI sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.