| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 875.757 RON | 875.869 RON | 842.447 RON | +11.573 RON | 2 |
| 2024 | 1.120.606 RON | 1.121.124 RON | 1.023.958 RON | +68.436 RON | 2 ▲+1 |
| 2023 | 613.508 RON | 615.725 RON | 558.091 RON | +52.230 RON | 1 |
| 2022 | 731.493 RON | 731.624 RON | 617.539 RON | +107.463 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 55.731 RON | 1.270.410 RON | 43.452 RON | 466.841 RON | 760.117 RON | 1.000.102 RON | 326.039 RON |
| 2024 | 81.681 RON | 1.312.253 RON | 60.717 RON | 397.911 RON | 853.625 RON | 283.774 RON | 1.110.160 RON |
| 2023 | 5.894 RON | 1.110.076 RON | 72.245 RON | 320.815 RON | 717.016 RON | 74.246 RON | 1.041.724 RON |
| 2022 | 21.550 RON | 1.048.426 RON | 70.101 RON | 272.828 RON | 705.497 RON | 80.482 RON | 989.494 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 21,8% în 2025, după o creștere de 82,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 6,2%.
Marja netă a scăzut de la 6,1% în 2024 la 1,3% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 83,1% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 437.878 lei în 2025, față de 560.303 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 20,4% în 2024 la 75,4% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -21,8% | 1,3% | 437.878 lei | 75,4% |
| 2024 | 82,7% | 6,1% | 560.303 lei | 20,4% |
| 2023 | -16,1% | 8,5% | 613.508 lei | 6,7% |
| 2022 | - | 14,7% | 731.493 lei | 7,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 33.779 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4941 în 2025, firma se află în primele 31% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 28,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 2,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Vâlcea, mediana aceluiași cod CAEN a fost 434.132 lei în 2025, calculată pe 858 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4941 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la PRO BUSINESS LOGISTIC S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.