| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 174.453 RON | 174.523 RON | 97.303 RON | +75.509 RON | 1 |
| 2024 | 141.922 RON | 145.523 RON | 71.670 RON | +72.427 RON | 1 |
| 2023 | 144.862 RON | 144.862 RON | 67.248 RON | +76.193 RON | 1 |
| 2022 | 212.720 RON | 212.721 RON | 70.920 RON | +139.716 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.325 RON | 76.633 RON | 2.616 RON | 47.752 RON | 26.265 RON | 6.552 RON | 75.749 RON |
| 2024 | 6.797 RON | 69.250 RON | 0 RON | 53.106 RON | 16.144 RON | 4.295 RON | 72.667 RON |
| 2023 | 2.763 RON | 76.778 RON | 0 RON | 65.316 RON | 11.462 RON | 3.862 RON | 76.433 RON |
| 2022 | 7.024 RON | 140.535 RON | 0 RON | 137.295 RON | 3.240 RON | 8.202 RON | 139.956 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 22,9% în 2025, după o scădere de 2,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 6,4%.
Marja netă a scăzut de la 51,0% în 2024 la 43,3% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 174.453 lei în 2025, față de 141.922 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 5,6% în 2024 la 8,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22,9% | 43,3% | 174.453 lei | 8,1% |
| 2024 | -2,0% | 51,0% | 141.922 lei | 5,6% |
| 2023 | -31,9% | 52,6% | 144.862 lei | 4,9% |
| 2022 | - | 65,7% | 212.720 lei | 5,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.505 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7490 în 2025, firma se află în primele 43% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 19,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 16,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Suceava, mediana aceluiași cod CAEN a fost 112.835 lei în 2025, calculată pe 25 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7490 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 7 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la PRAMEVAL PROTECT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.