| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42.176 RON | 46.766 RON | 40.675 RON | +4.999 RON | 1 |
| 2024 | 12.600 RON | 31.384 RON | 23.564 RON | +6.519 RON | 1 |
| 2023 | 69.031 RON | 93.252 RON | 66.202 RON | +26.360 RON | 1 |
| 2022 | 89.334 RON | 108.634 RON | 47.813 RON | +59.739 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27.798 RON | 4.663 RON | - | 2.084 RON | 2.579 RON | 10.211 RON | 5.908 RON |
| 2024 | 34.528 RON | 4.103 RON | - | 3.522 RON | 581 RON | 16.789 RON | 910 RON |
| 2023 | 42.186 RON | 40.119 RON | - | 34.194 RON | 5.925 RON | 27.154 RON | 26.560 RON |
| 2022 | 50.433 RON | 94.725 RON | - | 2.025 RON | 92.700 RON | 657 RON | 107.665 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 234,7% în 2025, după o scădere de 81,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 22,1%.
Marja netă a scăzut de la 51,7% în 2024 la 11,9% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 42.176 lei în 2025, față de 12.600 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 43,5% în 2024 la 31,5% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 234,7% | 11,9% | 42.176 lei | 31,5% |
| 2024 | -81,7% | 51,7% | 12.600 lei | 43,5% |
| 2023 | -22,7% | 38,2% | 69.031 lei | 33,0% |
| 2022 | - | 66,9% | 89.334 lei | 0,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.828 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7420 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 229,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 0,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Vâlcea, mediana aceluiași cod CAEN a fost 26.955 lei în 2025, calculată pe 51 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7420 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la PIXEL DIGITAL ART S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.