Acasă › Firme › Constanța › PIRATECH OPERATIONS S.R.L.

PIRATECH OPERATIONS S.R.L.

CUI 45449035 Mun. Constanţa · Constanța Activă IT & Software
98TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
274K
Cifră de afaceri
RON · 2025
77K
Profit net
RON · 2025
2
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
1
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
45449035
Nr. înmatriculare
J2022000039136
Data înmatriculării
11.01.2022
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Județ
Constanța
Localitate
Mun. Constanţa
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
Verificare UE
Website verificat
1 website verificat (CUI → domeniu). Domeniul exact este disponibil pentru clienții plătitori.
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

100K
2022
119K
2023
264K
2024
274K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025274.158 RON274.184 RON189.080 RON+77.044 RON2
2024263.781 RON263.781 RON191.536 RON+60.968 RON2 ▲+1
2023119.230 RON119.230 RON40.331 RON+66.527 RON1
2022100.100 RON100.100 RON7.081 RON+90.016 RON-

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
2025103.735 RON198.623 RON-189.869 RON8.754 RON225.074 RON77.284 RON
2024169.004 RON100.620 RON-77.485 RON23.135 RON208.456 RON61.168 RON
20233.671 RON67.926 RON-10.890 RON57.036 RON4.870 RON66.727 RON
202210 RON90.276 RON-84.158 RON6.118 RON70 RON90.216 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 3,9% în 2025, după o creștere de 121,2% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 39,9%.

Marja netă a crescut de la 23,1% în 2024 la 28,1% în 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 137.079 lei în 2025, față de 131.890 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 77,3% în 2024 la 74,4% în 2025.

Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
20253,9%28,1%137.079 lei74,4%
2024121,2%23,1%131.890 lei77,3%
202319,1%55,8%119.230 lei6,8%
2022-89,9%-0,1%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''5.76
Limită de plată recomandată27.000 RON
X1
-0.0875
X2
0.2556
X3
0.2815
X4
0.3434

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 16.186 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 2,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 29,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

După numărul de salariați, firma se află în primele 22% din același cod CAEN.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
1 semnal înregistrat (cel mai recent: financial). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Pregătire AI

50/100
Scor vizibilitate AI
Vizibilitate AI parțială
  • ✓ Permite asistenții AI (GPTBot · ClaudeBot · Perplexity)
  • ✓ Date structurate (JSON-LD)
  • ✗ llms.txt
  • ✗ ai.txt

Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.

Activitate publicitară
Canale de publicitate detectate pe site-ul companiei (Google Ads, Meta, TikTok, LinkedIn), disponibile pentru clienții plătitori.
Angajări
Semnal de recrutare: pagină de cariere și anunțuri de angajare detectate pe site-ul companiei, disponibile pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie2 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri2 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la PIRATECH OPERATIONS S.R.L. cu o singură deblocare

  • Site verificat: t•••••s.ro
  • Persoană de decizie: A•••••• M•••• A••••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la PIRATECH OPERATIONS S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.