| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 229.783 RON | 317.111 RON | 286.892 RON | +22.845 RON | 2 ▲+1 |
| 2024 | 140.531 RON | 140.554 RON | 116.209 RON | +19.122 RON | 1 |
| 2023 | 131.251 RON | 267.996 RON | 258.531 RON | +6.786 RON | 1 |
| 2022 | 160.510 RON | 180.601 RON | 171.976 RON | +6.811 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 44.615 RON | 21.224 RON | - | 14.224 RON | 7.000 RON | 118.707 RON | -52.868 RON |
| 2024 | 11.134 RON | 51.295 RON | - | 24.341 RON | 26.954 RON | 138.142 RON | -75.713 RON |
| 2023 | 3.989 RON | 14.283 RON | 2.307 RON | 5.358 RON | 6.618 RON | 113.107 RON | -94.835 RON |
| 2022 | 28.427 RON | 213.200 RON | 198.621 RON | 2.020 RON | 12.559 RON | 343.248 RON | -101.621 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 63,5% în 2025, după o creștere de 7,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 12,7%.
Marja netă a scăzut de la 13,6% în 2024 la 9,9% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 1 la 2 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 114.892 lei în 2025, față de 140.531 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 221,3% în 2024 la 180,3% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 63,5% | 9,9% | 114.892 lei | 180,3% |
| 2024 | 7,1% | 13,6% | 140.531 lei | 221,3% |
| 2023 | -18,2% | 5,2% | 131.251 lei | 619,0% |
| 2022 | - | 4,2% | 160.510 lei | 142,1% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.397 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 9020 în 2025, firma se află în primele 31% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 56,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 6,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 18% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 9020 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la PARTY-SHOW sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.