Acasă › Firme › Olt › PANADRIA SRL

PANADRIA SRL

CUI 15926477 Sat Găneasa Com. Găneasa · Olt Activă Construcții
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
140 mil.
Cifră de afaceri
RON · 2025
25,4 mil.
Profit net
RON · 2025
346
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
39
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
15926477
Nr. înmatriculare
J2003000798283
Data înmatriculării
21.11.2003
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
4100 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Județ
Olt
Localitate
Sat Găneasa Com. Găneasa
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
Verificare UE
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

141,6 mil.
2022
152,5 mil.
2023
136,5 mil.
2024
140 mil.
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025139.986.374 RON180.103.295 RON151.542.202 RON+25.363.249 RON346 ▲+23
2024136.508.501 RON167.626.457 RON152.822.826 RON+13.893.188 RON323 ▼-30
2023152.466.528 RON172.117.203 RON161.981.865 RON+8.865.880 RON353 ▲+78
2022141.563.345 RON180.859.080 RON170.397.621 RON+9.407.459 RON275

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
202524.220.562 RON124.838.703 RON37.693.851 RON51.336.407 RON16.190.351 RON53.922.259 RON50.668.625 RON
202416.844.513 RON103.185.259 RON19.668.796 RON56.444.637 RON11.246.075 RON34.400.854 RON32.319.546 RON
202313.434.559 RON82.291.347 RON20.071.682 RON30.039.937 RON32.179.728 RON26.841.153 RON26.244.400 RON
202218.982.144 RON56.200.727 RON25.985.158 RON21.692.995 RON8.522.574 RON21.399.147 RON24.759.320 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 2,5% în 2025, după o scădere de 10,5% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 0,4%.

Marja netă a crescut de la 10,2% în 2024 la 18,1% în 2025.

Profitul net a crescut cu 82,6% în 2025, față de 2024.

Numărul de salariați a crescut de la 323 la 346 între 2024 și 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 404.585 lei în 2025, față de 422.627 lei în 2024.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
20252,5%18,1%404.585 lei36,2%
2024-10,5%10,2%422.627 lei28,7%
20237,7%5,8%431.917 lei28,0%
2022-6,6%514.776 lei28,5%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''9.75
Limită de plată recomandată1.000.000 RON
X1
0.4758
X2
0.3399
X3
0.1916
X4
0.9397

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 19.758 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4100 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 3,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 6,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4100 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Achiziții publice
103 contracte publice câștigate, autorități contractante, valori și obiect (CPV) la deblocare.
Semnale & evenimente
39 semnale înregistrate (cel mai recent: legal). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Achiziții publice103 contracte publice câștigate
Fonduri europeneBeneficiar de fonduri UE: 2 proiecte
Persoane de decizie2 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri19 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la PANADRIA cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: R••••• R•••• C••••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la PANADRIA sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.