| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10.997 RON | 11.007 RON | 10.423 RON | +490 RON | 1 |
| 2024 | 9.894 RON | 9.894 RON | 8.112 RON | +1.444 RON | 1 |
| 2023 | 10.814 RON | 10.814 RON | 15.836 RON | −5.022 RON | 1 |
| 2022 | 23.758 RON | 25.538 RON | 22.664 RON | +2.131 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 4.444 RON | 0 RON | 50 RON | 4.394 RON | 9.205 RON | -3.922 RON |
| 2024 | 694 RON | 4.334 RON | 0 RON | 0 RON | 4.334 RON | 9.440 RON | -4.412 RON |
| 2023 | 2.360 RON | 885 RON | - | 330 RON | 555 RON | 9.102 RON | -5.857 RON |
| 2022 | 3.887 RON | 437 RON | - | 330 RON | 107 RON | 5.158 RON | -834 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 11,1% în 2025, după o scădere de 8,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 22,6%.
Marja netă a scăzut de la 14,6% în 2024 la 4,5% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 66,1% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 10.997 lei în 2025, față de 9.894 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 187,7% în 2024 la 207,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11,1% | 4,5% | 10.997 lei | 207,1% |
| 2024 | -8,5% | 14,6% | 9.894 lei | 187,7% |
| 2023 | -54,5% | -46,4% | 10.814 lei | 280,5% |
| 2022 | - | 9,0% | 23.758 lei | 119,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.933 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4933 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 11,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 3,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Constanța, mediana aceluiași cod CAEN a fost 33.982 lei în 2025, calculată pe 519 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4933 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 111 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la NYCKMEL TAX 22 sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.