| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 474.831 RON | 475.568 RON | 157.492 RON | +307.686 RON | 1 |
| 2024 | 457.978 RON | 458.082 RON | 155.478 RON | +294.603 RON | 1 |
| 2023 | 389.047 RON | 396.710 RON | 140.378 RON | +252.455 RON | 1 |
| 2022 | 175.868 RON | 177.114 RON | 97.065 RON | +78.319 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.019 RON | 55.866 RON | - | 28.035 RON | 27.831 RON | 57.790 RON | 4.095 RON |
| 2024 | 8.451 RON | 312.674 RON | - | 209.364 RON | 103.310 RON | 26.282 RON | 294.843 RON |
| 2023 | 287 RON | 265.098 RON | - | 63.108 RON | 201.990 RON | 12.690 RON | 252.695 RON |
| 2022 | 370 RON | 84.295 RON | - | 744 RON | 83.551 RON | 6.146 RON | 78.519 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 3,7% în 2025, după o creștere de 17,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 39,2%.
Marja netă a crescut de la 64,3% în 2024 la 64,8% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 474.831 lei în 2025, față de 457.978 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 8,2% în 2024 la 93,4% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,7% | 64,8% | 474.831 lei | 93,4% |
| 2024 | 17,7% | 64,3% | 457.978 lei | 8,2% |
| 2023 | 121,2% | 64,9% | 389.047 lei | 4,8% |
| 2022 | - | 44,5% | 175.868 lei | 7,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.929 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7410 în 2025, firma se află în primele 9% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 1,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 44,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 7410 a fost 97.433 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7410 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la NUR MERCH SIMOLIVING S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.