| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 122.836 RON | 122.836 RON | 114.879 RON | +6.888 RON | 1 |
| 2024 | 118.453 RON | 118.453 RON | 112.415 RON | +5.031 RON | 1 |
| 2023 | 102.673 RON | 102.673 RON | 73.958 RON | +27.801 RON | 1 |
| 2022 | 85.786 RON | 85.786 RON | 65.935 RON | +18.993 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.433 RON | 29.972 RON | 0 RON | 2.905 RON | 27.067 RON | 15.149 RON | 23.256 RON |
| 2024 | 0 RON | 51.897 RON | 0 RON | 4.780 RON | 47.117 RON | 18.529 RON | 33.368 RON |
| 2023 | - | 57.705 RON | - | 5.666 RON | 52.039 RON | 10.367 RON | 47.338 RON |
| 2022 | - | 46.915 RON | 100 RON | 6.454 RON | 40.361 RON | 9.879 RON | 37.036 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 3,7% în 2025, după o creștere de 15,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 12,7%.
Marja netă a crescut de la 4,2% în 2024 la 5,6% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 122.836 lei în 2025, față de 118.453 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 35,7% în 2024 la 39,4% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,7% | 5,6% | 122.836 lei | 39,4% |
| 2024 | 15,4% | 4,2% | 118.453 lei | 35,7% |
| 2023 | 19,7% | 27,1% | 102.673 lei | - |
| 2022 | - | 22,1% | 85.786 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 2.845 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7120 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 6,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 13,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Gorj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 293.417 lei în 2025, calculată pe 34 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7120 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la NIDGAZ sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.