Acasă › Firme › Bihor › NETLINE SOFT SRL

NETLINE SOFT SRL

CUI 17073503 Mun. Oradea · Bihor Activă IT & Software
95TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
84K
Cifră de afaceri
RON · 2025
33K
Profit net
RON · 2025
1
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
1
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
17073503
Nr. înmatriculare
J2004002398057
Data înmatriculării
23.12.2004
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Județ
Bihor
Localitate
Mun. Oradea
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
Verificare UE
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.

Indicatori financiari

46K
2022
103K
2023
72K
2024
84K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
202583.531 RON85.711 RON46.393 RON+33.153 RON1
202472.298 RON73.016 RON54.473 RON+15.439 RON1
2023103.379 RON103.379 RON66.571 RON+30.919 RON1
202245.860 RON45.860 RON24.983 RON+19.504 RON1

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
2025269 RON64.064 RON8.637 RON25.692 RON29.735 RON25.298 RON39.035 RON
20240 RON159.689 RON13.468 RON19.150 RON127.071 RON17.825 RON141.864 RON
2023-152.513 RON24.611 RON47.113 RON80.789 RON25.978 RON126.535 RON
2022-105.366 RON19.414 RON16.324 RON69.628 RON9.750 RON95.616 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 15,5% în 2025, după o scădere de 30,1% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 22,1%.

Marja netă a crescut de la 21,4% în 2024 la 39,7% în 2025.

Profitul net a crescut cu 114,7% în 2025, față de 2024.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 83.531 lei în 2025, față de 72.298 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 11,2% în 2024 la 39,3% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
202515,5%39,7%83.531 lei39,3%
2024-30,1%21,4%72.298 lei11,2%
2023125,4%29,9%103.379 lei-
2022-42,5%45.860 lei-

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''14.91
Limită de plată recomandată8.000 RON
X1
0.6026
X2
0.6068
X3
0.6112
X4
1.543

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 16.008 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 9,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 18,3 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

În județul Bihor, mediana aceluiași cod CAEN a fost 274.179 lei în 2025, calculată pe 432 firme.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
2 persoane de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
1 semnal înregistrat (cel mai recent: financial). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie2 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri2 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)
Semnale financiareScădere majoră a cifrei de afaceri

Ce se deschide la NETLINE SOFT cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: J••••• C•••• I••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la NETLINE SOFT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.