| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.512.923 RON | 1.515.283 RON | 367.732 RON | +1.088.145 RON | 1 |
| 2024 | 990.874 RON | 990.894 RON | 73.098 RON | +892.811 RON | 1 |
| 2023 | 1.674.061 RON | 1.685.009 RON | 39.112 RON | +1.629.894 RON | 1 |
| 2022 | 1.087.721 RON | 1.089.678 RON | 15.886 RON | +1.050.997 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.492 RON | 2.244.856 RON | 0 RON | 1.127.198 RON | 1.117.658 RON | 1.159.963 RON | 1.088.385 RON |
| 2024 | 5.957 RON | 1.623.420 RON | 0 RON | 725.566 RON | 897.854 RON | 736.326 RON | 893.051 RON |
| 2023 | - | 2.475.620 RON | - | 1.217.916 RON | 1.257.704 RON | 845.486 RON | 1.630.134 RON |
| 2022 | - | 1.683.573 RON | - | 913.385 RON | 770.188 RON | 632.336 RON | 1.051.237 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 52,7% în 2025, după o scădere de 40,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 11,6%.
Marja netă a scăzut de la 90,1% în 2024 la 71,9% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.512.923 lei în 2025, față de 990.874 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 45,2% în 2024 la 51,6% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 52,7% | 71,9% | 1.512.923 lei | 51,6% |
| 2024 | -40,8% | 90,1% | 990.874 lei | 45,2% |
| 2023 | 53,9% | 97,4% | 1.674.061 lei | - |
| 2022 | - | 96,6% | 1.087.721 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 13.739 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 în 2025, firma se află în primele 11% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 46,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 14,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Vâlcea, mediana aceluiași cod CAEN a fost 255.307 lei în 2025, calculată pe 95 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la NEGOESCU SD S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.