| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.586.137 RON | 11.573.601 RON | 6.803.208 RON | +3.986.321 RON | 15 ▲+2 |
| 2024 | 8.291.164 RON | 9.197.749 RON | 5.354.469 RON | +3.243.177 RON | 13 ▲+2 |
| 2023 | 6.145.390 RON | 6.533.518 RON | 3.911.651 RON | +2.261.292 RON | 11 ▲+7 |
| 2022 | 4.276.299 RON | 4.813.580 RON | 3.328.346 RON | +1.447.553 RON | 4 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12.002.443 RON | 3.285.167 RON | 6.625 RON | 2.983.489 RON | 295.053 RON | 2.348.254 RON | 11.310.662 RON |
| 2024 | 10.202.368 RON | 3.471.261 RON | 6.641 RON | 1.405.146 RON | 2.059.474 RON | 1.669.260 RON | 10.054.004 RON |
| 2023 | 8.410.196 RON | 1.990.850 RON | 6.641 RON | 1.672.706 RON | 311.503 RON | 1.094.169 RON | 7.054.143 RON |
| 2022 | 4.163.102 RON | 1.493.638 RON | 6.641 RON | 673.439 RON | 813.558 RON | 817.096 RON | 4.861.058 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 15,6% în 2025, după o creștere de 34,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 30,9%.
Marja netă a crescut de la 39,1% în 2024 la 41,6% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 13 la 15 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 639.076 lei în 2025, față de 637.782 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 12,2% în 2024 la 15,4% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15,6% | 41,6% | 639.076 lei | 15,4% |
| 2024 | 34,9% | 39,1% | 637.782 lei | 12,2% |
| 2023 | 43,7% | 36,8% | 558.672 lei | 10,5% |
| 2022 | - | 33,9% | 1.069.075 lei | 14,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 2.700 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4399 în 2025, firma se află în primele 4% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 9,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 28,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 9% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4399 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la NEEB LOGISTIC sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.