Acasă › Firme › Bihor › NEC TRANSPORT SRL

NEC TRANSPORT SRL

CUI 34845514 Mun. Oradea · Bihor Activă Transport & Logistică
85TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
16,9 mil.
Cifră de afaceri
RON · 2025
1,1 mil.
Profit net
RON · 2025
7
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
4
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
34845514
Nr. înmatriculare
J05/1225/2015
Data înmatriculării
03.08.2015
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
5231 · Activități de intermediere pentru transportul de marfă
Județ
Bihor
Localitate
Mun. Oradea
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
Verificare UE
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.

Indicatori financiari

9,7 mil.
2022
10,6 mil.
2023
12 mil.
2024
16,9 mil.
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
202516.932.326 RON16.994.107 RON15.806.694 RON+1.050.713 RON7
202411.957.436 RON12.056.317 RON11.196.055 RON+756.201 RON7 ▲+2
202310.565.842 RON10.597.662 RON9.948.085 RON+561.717 RON5
20229.700.572 RON9.733.377 RON9.244.865 RON+425.865 RON5

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
202521.190 RON4.011.030 RON9.570 RON3.401.326 RON600.134 RON2.914.243 RON1.131.286 RON
202414.137 RON2.622.443 RON2.629 RON1.963.444 RON656.370 RON1.884.882 RON767.296 RON
20237.959 RON2.254.836 RON2.629 RON1.678.043 RON574.164 RON1.708.586 RON562.917 RON
2022-2.027.948 RON-1.576.349 RON451.599 RON1.603.172 RON427.065 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 41,6% în 2025, după o creștere de 13,2% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 20,4%.

Marja netă a scăzut de la 6,3% în 2024 la 6,2% în 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 2.418.904 lei în 2025, față de 1.708.205 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 71,5% în 2024 la 72,3% în 2025.

Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
202541,6%6,2%2.418.904 lei72,3%
202413,2%6,3%1.708.205 lei71,5%
20238,9%5,3%2.113.168 lei75,5%
2022-4,4%1.940.114 lei-

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''8.34
Limită de plată recomandată566.000 RON
X1
0.272
X2
0.2806
X3
0.2945
X4
0.3882

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 755 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 5231 în 2025, firma se află în primele 13% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 36,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 1,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

După numărul de salariați, firma se află în primele 22% din același cod CAEN.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 5231 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 3 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 3 au sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
4 semnale înregistrate (cel mai recent: legal). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Pregătire AI

50/100
Scor vizibilitate AI
Vizibilitate AI parțială
  • ✓ Permite asistenții AI (GPTBot · ClaudeBot · Perplexity)
  • ✗ Date structurate (JSON-LD)
  • ✗ llms.txt
  • ✓ ai.txt

Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie1 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri4 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la NEC TRANSPORT cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: N•••••• C•••• R•••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la NEC TRANSPORT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.