| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.809.118 RON | 2.864.039 RON | 2.422.073 RON | +368.927 RON | 8 ▼-1 |
| 2024 | 2.529.678 RON | 2.531.179 RON | 2.187.359 RON | +280.635 RON | 9 |
| 2023 | 1.998.858 RON | 2.099.423 RON | 1.789.306 RON | +292.674 RON | 9 |
| 2022 | 1.891.836 RON | 1.900.589 RON | 1.631.939 RON | +252.792 RON | 9 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.227.625 RON | 90.575 RON | 20.069 RON | 20.895 RON | 49.611 RON | 574.737 RON | 1.747.375 RON |
| 2024 | 1.937.374 RON | 180.433 RON | 98.046 RON | 49.611 RON | 32.776 RON | 568.948 RON | 1.556.226 RON |
| 2023 | 1.642.303 RON | 350.615 RON | 193.131 RON | 46.187 RON | 111.297 RON | 533.059 RON | 1.466.897 RON |
| 2022 | 1.439.419 RON | 280.547 RON | 110.082 RON | 46.677 RON | 123.788 RON | 269.605 RON | 1.447.738 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 11,0% în 2025, după o creștere de 26,6% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 14,1%.
Marja netă a crescut de la 11,1% în 2024 la 13,1% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 9 la 8 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 351.140 lei în 2025, față de 281.075 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 26,9% în 2024 la 24,8% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11,0% | 13,1% | 351.140 lei | 24,8% |
| 2024 | 26,6% | 11,1% | 281.075 lei | 26,9% |
| 2023 | 5,7% | 14,6% | 222.095 lei | 26,7% |
| 2022 | - | 13,4% | 210.204 lei | 15,7% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 10.123 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 9531 în 2025, firma se află în primele 7% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 1,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 9,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 12% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 9531 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la MOTO PROFI sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.