| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 224.229 RON | 231.671 RON | 162.680 RON | +66.674 RON | 1 |
| 2024 | 190.136 RON | 190.366 RON | 144.435 RON | +44.028 RON | 1 |
| 2023 | 172.306 RON | 172.420 RON | 147.816 RON | +22.880 RON | 1 |
| 2022 | 161.657 RON | 161.718 RON | 128.233 RON | +31.868 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.618 RON | 114.635 RON | 0 RON | 92.457 RON | 22.178 RON | 53.781 RON | 66.914 RON |
| 2024 | 3.575 RON | 94.245 RON | 0 RON | 70.859 RON | 23.386 RON | 53.552 RON | 44.268 RON |
| 2023 | - | 93.917 RON | - | 58.770 RON | 35.147 RON | 70.724 RON | 23.193 RON |
| 2022 | - | 67.090 RON | - | 60.820 RON | 6.270 RON | 34.909 RON | 32.181 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 17,9% în 2025, după o creștere de 10,3% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 11,5%.
Marja netă a crescut de la 23,2% în 2024 la 29,7% în 2025.
Profitul net a crescut cu 51,4% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 224.229 lei în 2025, față de 190.136 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 54,7% în 2024 la 44,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17,9% | 29,7% | 224.229 lei | 44,7% |
| 2024 | 10,3% | 23,2% | 190.136 lei | 54,7% |
| 2023 | 6,6% | 13,3% | 172.306 lei | - |
| 2022 | - | 19,7% | 161.657 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.507 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7499 în 2025, firma se află în primele 47% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 10,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 0,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Cluj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 162.050 lei în 2025, calculată pe 185 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7499 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 3 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la MLCV CONSULT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.