| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 509.900 RON | 570.450 RON | 231.367 RON | +330.631 RON | 1 |
| 2024 | 368.250 RON | 368.304 RON | 126.542 RON | +236.808 RON | 1 |
| 2023 | 275.400 RON | 278.428 RON | 111.405 RON | +164.434 RON | 1 |
| 2022 | 234.176 RON | 234.235 RON | 86.961 RON | +143.208 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 103.731 RON | 787.901 RON | - | 582.331 RON | 205.570 RON | 50.581 RON | 748.789 RON |
| 2024 | 3.816 RON | 680.339 RON | - | 236.044 RON | 444.295 RON | 134.568 RON | 550.496 RON |
| 2023 | 7.779 RON | 357.502 RON | 2.110 RON | 88.280 RON | 267.112 RON | 13.826 RON | 353.087 RON |
| 2022 | 16.924 RON | 346.143 RON | 2.110 RON | 31.683 RON | 312.350 RON | 31.676 RON | 331.861 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 38,5% în 2025, după o creștere de 33,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 29,6%.
Marja netă a crescut de la 64,3% în 2024 la 64,8% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 509.900 lei în 2025, față de 368.250 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 19,7% în 2024 la 5,7% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38,5% | 64,8% | 509.900 lei | 5,7% |
| 2024 | 33,7% | 64,3% | 368.250 lei | 19,7% |
| 2023 | 17,6% | 59,7% | 275.400 lei | 3,8% |
| 2022 | - | 61,2% | 234.176 lei | 8,7% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.937 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4211 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 43,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 55,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Bihor, mediana aceluiași cod CAEN a fost 1.837.108 lei în 2025, calculată pe 82 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4211 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la MILBACO sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.