Acasă › Firme › Alba › MENTOR MAVA SOLUTIONS S.R.L.

MENTOR MAVA SOLUTIONS S.R.L.

CUI 47143724 Orş. Cugir · Alba Activă IT & Software
95TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
70K
Cifră de afaceri
RON · 2025
789
Profit net
RON · 2025
1
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut

Identitate firmă

CUI
47143724
Nr. înmatriculare
J01/1652/2022
Data înmatriculării
08.11.2022
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Județ
Alba
Localitate
Orş. Cugir
Stare
Activă
Plătitor TVA
Nu
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.

Indicatori financiari

11K
2022
51K
2023
41K
2024
70K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
202570.300 RON70.300 RON69.320 RON+789 RON1
202440.950 RON40.950 RON30.070 RON+9.117 RON1
202350.800 RON50.801 RON48.764 RON+1.528 RON1
202211.200 RON11.200 RON6.536 RON+4.554 RON1

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
20250 RON20.167 RON1.299 RON8.283 RON10.585 RON8.948 RON11.219 RON
20240 RON16.157 RON488 RON1.822 RON13.847 RON958 RON15.199 RON
2023-20.346 RON1 RON2.050 RON18.295 RON14.264 RON6.082 RON
2022-6.302 RON-200 RON6.102 RON1.748 RON4.554 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 71,7% în 2025, după o scădere de 19,4% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 84,5%.

Marja netă a scăzut de la 22,3% în 2024 la 1,1% în 2025.

Profitul net a scăzut cu 91,3% în 2025, față de 2024.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 70.300 lei în 2025, față de 40.950 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 5,9% în 2024 la 44,4% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
202571,7%1,1%70.300 lei44,4%
2024-19,4%22,3%40.950 lei5,9%
2023353,6%3,0%50.800 lei-
2022-40,7%11.200 lei-

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''10.36
Limită de plată recomandată6.000 RON
X1
0.5563
X2
0.5563
X3
0.0486
X4
1.2538

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 1.403 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6311 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 66,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 28,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

În județul Alba, mediana aceluiași cod CAEN a fost 94.812 lei în 2025, calculată pe 22 firme.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6311 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie1 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri1 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la MENTOR MAVA SOLUTIONS S.R.L. cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: B••• D••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la MENTOR MAVA SOLUTIONS S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.